Paradijs

70 Selfies met een glimlach                                             

Een nieuw boek van Jan Siemonsma

288 pagina's

ISBN: 978-94-0367-392-9

Prijs: € 18,80

Winkels: www.mijnbestseller.nl;

   www.bol.com; www.cb.nl

Over boek en auteur

In 'Paradijs' opnieuw 70 korte verhalen over paradijselijke plekjes en routes in Nederland. Veel negativiteit zult u in deze 'Selfies' niet tegenkomen, vaak wel een glimlach. Wandel met me mee in Paradijs Oranjewoud, de duinen van Westerschouwen, naar de bronnen van de IJssel, bij het Zwanenwater, in Ockenburgh, het dal en monding van de Roer, de Tjongerdellen, in Willeskop, op de Beegderheide, langs de Dommel & Co, in het Leudal, op de Hemelsche Berg, bij Staverden, Rhijnauwen, in Hekendorp, langs de Wierickes, in Langbroek, bij de Tempel van Empel en in Trynwâlden. Of pak de fiets voor de Blind Walls Gallery, dwars door de Gelderse Vallei, langs het Nationaal Reduit net over de grens in België, langs het Nijkerkernauw, rondom Tiel, in Waddenland, bij het Duitse Vreden (voor Oekraïne!), rond Almere, onder de hoede van Heilige Geertruid, tussen Rijn en Waal, langs de Regge of met een beetje kunst in Woest&Bijster. Speciaal is de vierdaagse fietstocht langs de Friese Waterlinie, een 'sentimental journey' naar West-Afrika en eerste indrukken van Valencia. 

Jan Siemonsma schrijft korte verhalen over zijn dagtochten te voet of op de fiets. De ontdekking van het 'paradijselijke' Nederland. 

'Paradijs' (2022) volgt op ‘Eigen land laatst!’ (2021), ‘Siem Sing a Song’ (2020), ’1000110’ (2019), ‘Dreamgirls’ (2018), ‘Lustrum’ (2017), ‘It giet oan!’ (2016), ‘Tureluren’ (2015) en ‘Tjiftjaffen’ (2014).

Opmerkingen

JWG Geerligs

12.01.2022 09:40

Jan, wil je twee keer 'Eigen land laatst' in de post doen?

Meest recente reacties

19.11 | 12:49

Nu America werd opgericht door mensen die niet naar het echte America wilden emigreren.

19.11 | 12:46

Het bijzondere van het Molukse kamp dat het allemaal moslims waren.

19.11 | 10:54

Van het Molukse Kamp wist ik niet, maar het verbaast me niet, want die zijn in alle uithoeken van Nederland neergepoot.

19.11 | 10:51

Hoi Dirk,
Ja , ik heb Ny Amerika wel op een wegwijzer zien staan, maar heb nergens kunnen vinden waarom dit buurtschap naar Amerika is vernoemd.

Deel deze pagina